Spiralės fleitiškas čiaupai

Pokalbis dabar
Informacija apie

Viela sriegis įterpti čiaupą taip pat minimas kaip "st čiaupai" (kur "st" yra sutrumpintas iš anglų kalbos "spiralė"), kuris yra specialus bakstelėkite perdirbimo viela sriegis įdėkite montavimo skylės ir struktūrinių matmenys gaminami pagal į nacionalinius standartus, pvz., DB - 83, gerai mašina ir rankomis vielos, kuri gali būti naudojama taip pat.

Viela sriegis įterpti tap gali būti suskirstyti į lengvojo lydinio mašina, rankų vandentiekio, bendrą plieno mašinų, ranka vandentiekio ir specialūs vandentiekio.

1. lengvojo lydinio mašina ir rankomis bakstelėkite: spalvotųjų metalų lydiniai, pavyzdžiui Alcan, magnio lydinio ir vario lydinio, pikis yra mažesnis kaip 2,5 mm ir pikis yra didesnis kaip 2,5 mm ir pikis yra dvigubai didesnis.

Žymėjimo metodas: STD × p st yra specialus vidinis sriegis, viela sriegis įterpti kodą.

Žymėjimo pavyzdys: specialus čiaupo apdorojimas ir montavimas specifikacijos 8 × 1. 25 viela sriegis įterpti apačioje anga siūlų ant lengvo lydinio, pažymėtas kaip st8 × 1. 25

2. bendra plieno mašina ir rankomis bakstelėkite: naudojamos metalo medžiagų, tokių kaip plieno, ketaus, plieno, ir tt, vidinis sriegis yra dvigubai bakstelėkite.

3. specialūs čiaupai gali būti projektuojamos ir gaminamos pagal klientų poreikius. pvz., minkšta aliuminio, vario aukštyn ir aukštyn, rankų paspauskite vandentiekio, speciali mašina bakstelėkite vieną bendrą plieno telefoninių, čiaupo nerūdijančio plieno, plokšti apačioje bakstelėkite aklas skylė, varžtas vandentiekio, siūlai vandentiekio ir tt.

TAP8.jpg

Changling yra garsaus įrankis gamykla gamintojas tiesiogiai parduoti produktus ir ISO sertifikavimas, Sveiki atvykę į didmeninė vielos spiralės fleitiškas čiaupai iš mūsų.
Tyrimo