Paprastas diegimo įrankis

Pokalbis dabar
Informacija apie

Montavimo įrankis

Siaurąja prasme iš plieninės vielos, Lo nustato iš plieninės vielos, Lo nustato diegimo įrankis yra specialiai montavimas veržliarakčio, daugiausia naudojami plieno Stud sriegį apačios skylę įrenginio, jo pagrindinis principas yra, kad per vadovas varžtas vielos spiralės plieno rinkinys , verčia skersmuo susitraukimas, norint sėkmingai į apačią, suskirstyti į Rankinis ir automatinis montavimas veržliarakčio. Apibendrintas spiralės plieninės vielos diegimo įrankių rinkinys yra šie:

1, bakstelėkite: naudojamos plieninės vielos viduje įrengimo varžto skylę siūlų;

2, montavimas veržliarakčio: plieninės vielos spiralė rinkinius į sriegiklio;

3, traukos įrenginys: naudojamas nutrūkusio lyno įrengimo varžtas blauzdos;

4, pašalinti užvalkalas įrenginį: naudojamas pašalinti į į sriegiklio plieninės vielos spiralės komplektais;

5, siūlai prijungti Gage Nokia: naudojama bandymų įranga iš plieninės vielos viduje sriegį skylę.

Taikymo sritis

Plieninės vielos po ilgalaikio darbo išbandyti produktą, varžtas konstrukcija yra patikima, efektyvumo geras, paprastas naudoti. Dalys gali būti naudojami įvairiose pramonės šakose, naudoti varžto produktus, yra objektas, kaip antai naudojami: erdvėlaivių pramonė, laivų statybos, gynybos pramonės, automobilių pramonės, elektronikos aparatūros, visų rūšių mašinoms

Privalumai

1. prailginti tarnavimo laiką: nes vielos Sraigtiniai nerūdijančio plieno medžiagos, didelis kietumas, padaryti minkšta bazė padidėjo dešimčių iki kelių šimtų vienetų siūlai gyvenimą; Jo koncentracijos, bet taip pat išvengti suklupti, netvarkinga sagtimi.

2. padidinti ryšio stiprumą: minkštas, tokių kaip mažo intensyvumo gali būti naudojamas aliuminio ir magnio lydinio medžiagos, medžio, plastiko, gumos ir t.t. lengvai deformacijai ir mažo stiprumo medžiagas, išvengti slidus šilkas, šio reiškinio, pvz., neteisingas dantų.

3. didinant nudils, galima reikalauti stiprus ryšys ir nepridėti varžto angos skersmuo plonas kūno dalių.

4. padidinti laikomąją galią Sraigtinės jungties ir nuovargis stiprumas: naudojant plieninės vielos gali pašalinti varžtas varžtų ir sraigtų skylę nukrypimas nuo pikio ir dantų tipo, kad krovinys tolygiai paskirstytas, siekiant pagerinti laikomąją galią varžtų sriegių prijungimais ir atsparus nuovargiui. Gali būti naudojami keramikos, plastiko, stiklo ir kitų sunkiai trapūs trapios medžiagos susijusios tvirtinimo. Veiksmingai užkirsti kelią plyšimas reiškinys.

5. rūdžių mirties: plieninės vielos spiralė nustato pati medžiaga charakteristikos ir jos paviršius yra labai lygus, naudoti atšiauriomis sąlygomis, pvz., drėgmės, korozijos nebus padaryti atitikimo matricos rūdžių, vengti dėl rūdžių skyles su sriegi negalite išimti ir pakeisti, brangus matricos praradimas. Gali būti naudojamas chemijos pramonės, aviacijos, karinės įrangos ir kitiems aukštą koeficientą draudimas.

6.wear atsparus, atsparus karščiui, korozijai: kaip plieninės vielos spiralė nustato labai aukštas paviršiaus apdailą, gali veiksmingai sumažinti trintį tarp vidinių ir išorinių varžtų sriegis, pati medžiaga, bet taip pat turi aukštai temperatūrai atsparios, atsparus korozijai apgyvendinimo įstaigos. Dažnai gali būti naudojamas pašalinti diegimo dalis ir dažnai savo ruožtu varžto skylę, prailginti jo tarnavimo laiką.

7.Earthquake, neleisti prarasti: tipo fiksavimo varžtas specialios struktūros stiprūs virpesiai ir smūgiai aplinkoje bus užrakinti padėtyje sraigtų skylę, ne laisvi, užraktas yra geriau nei kiti fiksatorius. Gali būti naudojamas elektros įrangos, instrumentų ir skaitikliai, tikslumo ir aeronautikos, aviacijos, karinės įrangos ir kitiems aukštą koeficientą draudimas.

8. lengva priežiūra: jeigu sriegį apdorojimo klaidos arba vidinis sriegis remonto žalą, naudojant Plieninė viela gali padaryti varžtas matrica, ir galite naudoti originalus varžtą, greitas ir ekonomikos. Paprastų pavyzdžių, pvz., variklio bloko, speciali tekstilės dalys, visų rūšių aliuminio dalių, tekinimo peilis, vėliau sunaikintas dėl žalos varžto skylę, bakstelėdami dar kartą, kol varžtas montavimas, šiukšlių grįžta į gyvenimą.

9. metrinės sistemos Sraigtiniai danties transformacijos: naudojant plieninės vielos spiralės rinkiniai metrikos prašome - colių prašome - tarptautiniai standartiniai sriegiuoti skylė, yra labai patogus, greitas, ekonomikos, praktinių, taikytinos bet kurio importuoti ir eksportuoti produktus.

Plieninės vielos spiralės rinkiniai surinkimo procesas

Gręžinių, sriegikliai, įdiegti vielos rinkinys, traukos rankenos diegimo iš keturių pagrindinių elementų, žemiau:

1, gręžimo

Naudokite lentelę ar dydžio gręžimo, gręžimo gylis yra didesnis nei arba lygus L2; Dėmesį ne į kūgio, Audra audra nėra lengva pasirinkti ir nešioti sunkių, ne patenka į lustas gali pakenkti. Nuobodu po leidžiama į stab, dimpling, dimpling gylis pobūdis neturėtų būti daugiau nei 0,4 P, skaitiklis nuobodu per daug yra blogai montavimo rinkiniai vielos.

Installation tool4881.png

2, bakstelėję

Su atitinkamos specifikacijos iš vielos specialios čiaupą, sriegikliai, palietus turi viršyti ilgio vielos ilgį, visų pokalbių klausymosi skylė, bakstelėję tikslumą, sprendimą galiausiai Standartinis Standartinis varžto skylę tolerancijos zona, vartotojas gali pagal reikia tikslumo varžto skylę, sriegių metodai atitinkamai ir tepimo būdą, aklas skylė bakstelėję į prievarta, kai reikia, siekiant išvengti skaldytų čiaupą.

Turėtų būti švarus po sriegių sriegį skylę, galima suspausto oro pistoletas į smūgį, angose turėtų taip pat būti naudojamas purkštuvo angos iš apačios išvalyti ilgas, taip pat galite naudoti valymo būdas išvalyti.

Installation tool5686.png

Installation tool5795.pngInstallation tool5899.png

3, montavimas

Paprastai įdiegta programa rankiniu būdu wrench nustatyti iš šilko, šilko punktais rankovės, vielos rinkiniui prilipęs prie įdiegti rankenėlę ir užsukite į vadovas Bušas, ant pagrindo, varžtų skyles pagal laikrodžio rodyklę sukasi veleno veleno. Mažas įrenginys ir 14 x 2 arba daugiau rupi siūlai kai šilko šilko diegimo rinkinys, kada naudoti "T" tipo lizdą arba paprastas varžto galvutės veržliarakčio, kad įdiegti, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į ne daryti ant šilko nustatyti įdiegtos rankena didesnis ašinės jėgos išvengti netvarkinga užsegimas , arba įdiekite rankenos yra sugadintas.

Installation tool6567.png

4, tvarko sugadintas diegimo

Skylės, norite įdiegti traukos, trauką vielos rinkiniai paprastai naudoti derinimą rankena įdiegimą, su maždaug 200 g plaktuku Łomotanie pašalinti, daugiau nei 18 x 2.5 šiurkščių siūlų šilko nustatyti ir nustatyti iš plonų siūlų virš 14 x 1.25 šilkas, su adata nosies replės ir lenkimo Norėdami įdiegti rankena gali būti pašalinta.

5, imti plieninės vielos spiralės rinkiniai

Problemų diegiant proceso, arba dėl vielos nustatytu laiku yra per ilgas, gali būti pašalintas vartoti rankovės, rankovės prietaisą įdėti į šilko vidinės angos rankena su plaktuku Łomotanie, žemyn su ranka laikykite rankenėlę, kad siūlų įtempimo verpimo pasiimti iš vielos rinkiniai.

Installation tool7365.png

Changling yra garsi įrankių gamykla su gamintoju tiesiogiai parduodamų produktų ir ISO sertifikavimo, kviečiame į didmeninės vielos paprastą diegimo įrankį iš mūsų.

Tyrimo