Elektrinis įrankis

Elektrinis įrankis
Pokalbis dabar
Informacija apie

Kaip naudotis elektros įrankiais

1 Kruopščiai naudokite elektrinį įrankį, nesulaikykite jo ir neturėkite įtakos. Geriausia naudoti balanso priemonę, kad ją pakabintų.

2 Keičiant montavimo įrankį, pirmiausia turite patvirtinti, kad maitinimo jungiklis yra padėtyje "IŠJUNGTA" ir ištraukite kištuką iš lizdo.

3 Sukimo momentą reguliuokite pagal specifikacijos modelį. Paprastai jis buvo sureguliuotas pagal užsakovo pageidaujamas specifikacijas, kai jis palieka gamyklą. Adapterio veržlės veržlė užfiksuota pagal montuojamos rankovės gylį. Du pozicionavimo veržliai turi būti užrakinti vienas kitam. Jis gali būti matuojamas su "vernier" šliaužikliu, kuris yra išdėstytas taip, kad būtų atskleistas adapterio priekinis galas ir adapterio įtvaro ilgis, norint nustatyti norimą sriegio gylį.

4 Įdėkite adapterio įtvarą į pagrindinio įrenginio stumdomąją lizdą, sureguliuokite adapterio išorinę movą pagal kliento poreikius. Pjovimo kryptis operatoriui turėtų būti patogi rankenėlės rankenėlę uždėti; naudokite adapterio tvirtinimo veržlę, kad užblokuotumėte adapterį.

5 Perjunkite tiesioginį atbulinės eigos jungiklį į atbulinės eigos "R" padėtį ir paspauskite starterio įtaisą. Kai adapterio šerdis yra prisukamas prie griovelio ilgiau nei reikalaujamos vielos įvorės ilgis, atleiskite starterio įtaisą ir perjunkite tiesioginį atbulinės eigos jungiklį į priekinę "F" padėtį, pritvirtinkite montavimo rankenėlę su varžto rankenėle į griovelį ir tvirtinimo rankenos tvirtinimo rankena yra į priekį, o veržliaraktis su koto rankove yra vertikaliai išdėstytas sriegiuoto sriegio rankovės apatine anga. Paspauskite paleidimo įtaisą ir įsukite galvutę. Kai pasiekiamas padėties nustatymo įrenginio nustatytas sriegio gylis, elektrinis įrankis pristabdomas dėl padėties. Šiuo metu neleiskite paleidimo įrenginio. Elektrinis įrankis automatiškai sukasi priešinga kryptimi, kad išeitumėte iš sriegio skylės. Eikite į pradinę vietą ir įdiegimas baigtas.

6 Jei diegimo metu norite pasukti į vieną pusę, tiesiog pasukite pirmyn / atgal perjungiklį į "F" arba "R" padėtį sukimosi kryptimi ir paspauskite starterį.

Tyrimo