Nr tang siūlai įdėkite siūlų remonto rinkinys

Pokalbis dabar
Informacija apie

"Tang Insert", taip pat žinomas kaip "nerūdijančio plieno" siūlių įdėklai , yra prieinamas akliesiems angoms .

Pritvirtinus neuždengtą įdėklą (be montavimo rankenos), kad būtų galima uždaryti akluosius skyles, gali būti išvengta daugelio problemų, pavyzdžiui, naudojant laisvąja veržlės srieginę intarpą, nes rankena tvirtai laikosi varžto, todėl labai sunku ištraukti tvanką po montavimo ir apdailos nutraukimo išjungimas, ypač nedidelis dydis, kuris daro blogą įtaką įrengimo efektyvumui ir mūsų siuvimo įdėklų amžiui .

bet montavimo įrankis be tango įdėklų yra toks pat kaip ir laisvojo diržo siūlų įdėklai.

Vienas galas, kuriame nėra įpjovos, yra tarsi kūgis, kuris stovi dviejų ar trijų ritinių, o jo montavimo įrankis yra sriegiuotas pagrindinis velenas, kuris koordinuos su kūgio galu, kai nėra įpjovos, kad būtų galima užsukti įdėklą į aklą angą, kuri yra gana paprasta. Po įdiegimo kūgio galas bus tiesiai ties sriegio angos dalimis, kuris gali būti geresnis būdas pagerinti sriegių įdėklų įterpimo jėgą, tuo tarpu įrenginys   tai neturės įtakos mūsų amžiui , faktinio ilgio įstrižainė .

no tang specification_副本.png


Nepažįstamų siūlų įdėkite siūlų taisymo komplektą 


"Changling" yra garsus "Thread Repair Kit" gamykla su gamintoju tiesiogiai parduodamiems produktams ir ISO sertifikavimui, kviečiame į didmeninę vielą, be mūsų siūlomų siūlų.

Tyrimo