Tangless siūlų įdėklai

Pokalbis dabar
Informacija apie

Tangless siūlų įdėklai   tai yra   spiraliniu būdu suvynioti, dvikrypčio, vielinio dizaino konstrukcija, sukurta taip, kad užtikrintų tą patį patikimą , nuolatinį, nusidėvėjimui atsparų srieginį sriegį, kuris visiškai pašalina sumušimo ir ištraukimo poreikį. Paprastai vielos siūlų įdėklai įdėklų apačioje naudoja nedidelį gabalėlį, kad būtų užtikrintas įsitvirtinimo įrankių gaudymo taškas, todėl galima įdiegti ir lengviau. Pjūvis turi būti nutrauktas ir pašalintas po montavimo.

Tangless įdėklai, tačiau, gali būti įdiegta be skardos naudojant specializuotus įrankius ir turi n otch, esantis abiejuose rutulinės įterpties galuose, o ne gumbas, esantis viename įdėklų gale. Tango nebuvimas pašalina pavojų, kad metalinis kirpimas pateks į svarbiausias saugos priemones, tokias kaip varikliai ar elektroninė įranga.

Tiesą sakant, "Tangless Thread" įdėklai yra tokie patys kaip ir įtempto įdėklai, išskyrus jų montavimo ir šalinimo būdą.

Tangless įdėklai suteikia daug privalumų, palyginti su įtemptais įdėklais.

Jie leidžia neardomojo įdėklo pašalinimą. Tangless įdėklai lengvai reguliuojami ir lengvai pašalinami po montavimo.

Galima iš nerūdijančio plieno.

Patvirtinta naudoti karinėse programose. Dviejų krypčių dizainas pašalina bet kokį konkretaus įdėjimo orientacijos poreikį.

Tangless Inserts yra laisvos važiavimo, sraigto užrakinimo ir juostelės kanalų veislių ir inch & metric dydžių.

 

Privalumai:

· Stipriau

Sriegimo įdėklai yra stipresni dėl įdėklų lankstumo, kuris užtikrina subalansuotą slėgio pasiskirstymą

· Taupiai ir taupiai

Sumažėjo įrengimo ir tikrinimo laikas

· Dvikryptis dizainas
Įdiegia greitai ir lengvai iš abiejų pusių

· FOD dizainas
Nėra "pašalinių objektų nuolaužų" , tai reiškia, kad nėra pašalinių daiktų


Specifikacija

1_ 副本 .png

"Changling" yra garsus "Thread Plug" gamykla su gamintoju tiesiogiai parduodamų produktų ir ISO sertifikavimo, kviečiame į didmenos vielos Tangless siūlų įdėkite iš mūsų.
Tyrimo