Nr tang siūlų įdėklą

Pokalbis dabar
Informacija apie

"Tang Insert", taip pat žinomas kaip "nerūdijančio plieno" siūlių įdėklai , yra prieinama akliesiems angoms .

Pritvirtinus neuždengtą įdėklą (be montavimo rankenos), kad būtų galima uždaryti akluosius skyles, gali būti išvengta daugelio problemų, pavyzdžiui, naudojant laisvąja veržlės srieginę intarpą, nes rankena tvirtai laikosi varžto, todėl labai sunku ištraukti tvanką po montavimo ir apdailos nutraukimo išjungimas, ypač nedidelis dydis, kuris daro blogą įtaką įrengimo efektyvumui ir mūsų siuvimo įdėklų amžiui .

bet montavimo įrankis be tango įdėklų yra toks pat kaip ir laisvojo diržo siūlų įdėklai.

Vienas galas, kuriame nėra įpjovos, yra tarsi kūgis, kuris stovi dviejų ar trijų ritinių, o jo montavimo įrankis yra sriegiuotas pagrindinis velenas, kuris koordinuos su kūgio galu, kai nėra įpjovos, kad būtų galima užsukti įdėklą į aklą angą, kuri yra gana paprasta. Po įdiegimo kūgio galas bus tiesiai ties sriegio angos dalimis, kuri gali būti geresnis būdas pagerinti sriegių įdėklų įterpimo jėgą, tuo tarpu montavimas   tai neturės įtakos mūsų amžiui , faktinio ilgio įstrižainė .

Galimi dydžių diapazonai yra nuo M5 iki M16. 


"Changling" yra garsus "Thread Plug" gamykla su gamintoju tiesiogiai parduodamų produktų ir ISO sertifikavimo, kviečiame į didmeninę vielą be įdegio siūlų iš mūsų.
Tyrimo