Vielos siūlų įterpimo kategorija

Vielinių siūlų įdėklė yra padalinta į du tipus: įprastas ir užrakinamas, užrakto tipas apskritai yra paremtas žiedo arba žiedo fiksavimo žiedu.

1. Bendra vielos siūlų įdėklė

Ar daugiau spiralinio rato sudėtį, įvairios medžiagos Shang (lengvasis lydinys ir generalinis plienas), naudojant ją, gali sustiprinti sriegius, jungiančius jėgą, ir pridedami pamušalo rinkiniai, sustiprinti sriegiai jungiasi su metodo fazės stiprumu palyginus, gali sumažinti 50% papildomą dalį tokio svorio daugiau šviesos, bendrojo tipo vielos sraigto rinkiniai yra suskirstyti į sugedo triukšmo ir nėra skaldytų lizdą dviejų rūšių, turi skaldytų šilko rinkinių lizdą yra įdiegti šilko rinkinius Hou pašalinimo montavimo rankena, kad varžtai sklandžiai. Lizdų lūžių rinkiniai yra įdiegti nuimti diegimo rankenas, sraigtus praeiti. Taikyti skaldytą talpyklą Yu Tongkong (taip pat galima naudoti akliesiems skylėms), skaldytų lizdų laidų rinkiniai negali būti naudojami tik akliesiems skylėms.

2. fiksavimo vielos siūlų intarpas

Užrakinimo vielos siūlų įdėklai pagaminti iš deimantinės formos pertvarų su daugkartėmis vielos suvynioto ritės ritinėliais. Daugybė raktų buvo sujungtas su išorine sriegine dalimi, o srieginės dalys, esančios už jos pačios fiksavimo žiedo, gali būti užrakintos, kad būtų užkirstas kelias sriegio jungtis laisvumas, gali būti padalintas į lūžių griovelius ir skaldytą groove dviem būdais.