Įprastos temos įterpkite diegimo įrankius

Bendra vielos siūlų įdėklė: didelio stipumo, didelio tikslumo, paviršinio šviestuvo šalto valcavimo stačiakampio formos deimantinės formos nerūdijančio plieno vielos spiralinė ritė, skirta didelio tikslumo vidinėms ir išorinėms sriegio koncentriškoms plieno varžtams nustatyti, gerai suformuojant aukštą tikslumo vidaus siūlai pagal tarptautinius standartus, jo veikimas yra geresnis už vidinį sriegį, susidariusį tiesiogiai puolant gerą.

Vielos siūlų įdėklas po montavimo, srieginės skylės tolerancijos zona priklauso nuo vielos siūlų įdėklų paviršiaus gamybos leidžiamų nuokrypių ir vielos siūlų intarpų skylių tolerancijos; montavimo angos tolerancijos, priklausomai nuo vielos prispaudimo varžto montavimo angos tikslumas, dažnai formuojantis 6H, tikslumo aukšto tolerancijos klasė iki 5H, 4H; vienodo sriegio standartas 2B, 3 b. Vielinių siūlų įdėklų pasirinkimas specialiai leistinosios zonos, reikalingos naudoti vienetus, pagrįstus bėgių ir apkabos metodais (ataka, ataka) ir tepimu, ir tt, siekiant užtikrinti jūsų tikslumą ir visus reikalavimus.

Kai montuojame sraigtinius gaminius, mes dažnai turime naudoti siūlų įrankius - tai mirti ir dažniau naudojamos akcijos. Šis prietaisas taip pat gali būti naudojamas kaip apdorojimo ar teisingų sriegių sriegių apdirbimo įrankių, reguliuojamo sraigto, rankinio apdirbimo arba įrengtų naudotų mašinų sandėlyje.